.

.

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Radość zwiedzania. Obrazy miejsc: Warszawa {1}

Bardzo lubię wyjazdy w miejsca znane i nieznane, zarówno do dużych metropolii, jak i mniejszych miasteczek czy wiosek. Jestem ciekawa tych miejsc oraz tego co mnie w nich zaskoczy, zadziwi, zauroczy…W każdym z tych miejsc panuje inne tempo życia i różny stosunek ludzi, do obcowania w danym miejscu. Lubię przyglądać się temu z boku :-) Każde z tych miejsc, kryje w sobie wiele uroku i piękna, w postaci urbanistycznych gmachów i zabytków oraz malowniczych i kolorowych krajobrazów. Wszystko to, zasługuje na uznanie i zachwyt. Będąc w tych miejscach, odrzucam wszelkie troski, zmartwienia – chwytam za aparat i uwieczniam chwile, w postaci obrazu, do którego później często wracam.  Dziś obrazy z Warszawy, a dokładnie z Łazienek Królewskich. Piękny XVII-wieczny Pałac na Wodzie, egzotyczna Stara Pomarańczarnia, antyczny Amfiteatr – a wszystko, otoczone bajecznym ogrodem. Będąc w tym miejscu, aż trudno uwierzyć, że jest się w centrum Warszawy! Pogodnego poniedziałku :-)
Pollyanna

5 komentarzy:

 1. Przy pięknej pogodzie i w takim miejscu to można długo spacerować. A gdzie ten paw usiadł, nie ma miejsca na ziemi :-). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy te same upodobania, tez lubie odkrywac te nowe jak i te znane miejsca.
  Lazienki zachwycily i mnie, spacer tam zaliczam do udanych.
  A Twoje zdjecia oddaja tamten klimat.
  Ja ostatnio mialam okazje zobaczyc Wuppertal.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia... na chwilkę i ja przeniosłam się do stolicy;)... pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tak, to prawda odkrywanie jest piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie - uwielbiam wycieczki, poznawanie nowych miejsc, albo znanych nam już w nowy sposób ma w sobie nutę tajemniczości...
  Pozdrawiam ciepło i dziękuje za odwiedziny

  OdpowiedzUsuń